Ramiz H.
“Najviše mi odgovara što ne osjećam više onu težinu i nelagodu poslije jela. Koristim ga redovno i baš se osjeti razlika, posebno nakon obilnijih obroka.”
Nisam očekivao ovako dobre rezultate. Osjećaj vraćanja kiseline i pečenja se dosta smanjio, a želudac mi je mnogo mirniji nego prije.”
Samir K.
Mirha B.
“Nakon nekoliko dana korištenja primijetila sam veliku razliku. Manje nadutosti, manje pečenja nakon obroka i osjećam se mnogo ugodnije tokom dana. Definitivno nastavljam koristiti Gastro Normal.”